Listened to the whole song and qute enjoyed it.

BTW The price of rice in China is surprisingly high. The Chinese pay about 3.6 yuan for one kilogram of rice. In American money this comes out to about .44 cents per kilogram. There are about 35 ounces in one kilogram!